Bugun...ANNELER GÜNÜ NEDENİYLE KAYMAKAMIMIZDAN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

           İlçemiz Kaymakamı Sayın Hasan DOĞAN anneler günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret etti. Ziyarete İlçe Kaymakamımızın eşi Hilal DOĞAN hanımefendi, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Şafak KARAKOYUN ve eşi Selin KARAKOYUN hanımefendi, Vakıf Müdürü Mahmut AKBULUT katıldılar.

                Kaymakam Sayın DOĞAN anneler günü nedeniyle İlçe merkezinde bulunan şehit annesi Güldane YUMAK,  Damlaçimen köyünde ikamet eden Sati KARAÇOBAN ve aynı köyde ikamet eden Fadime BURSA  ‘yı ziyaret etti.

Evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan anneler Kaymakam Sayın DOĞAN ‘a sarılarak evlat hasretlerini gidermeye çalıştılar. Şehit anneleri ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız  ‘ Anneler gününde evlatlarının kucaklayamamanın hüznünün yaşayan yüreği yaralı tüm şehit annelerinin minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan şehit annelerine ve diğer yakınlarına sahip çıkmak destek olmak acılarını paylaşmak hepimizin boynunun borcu olduğunu ifade ederek şehit annelerinin anneler gününü kutlayarak hediyeler verdiler.

                Ziyaretten memnuniyetini dile getiren şehit anneleri devleti her zaman yanlarında gördüklerini belirterek Kaymakamımız Sayın DOĞAN ‘a ve yanındakilere teşekkür ettiler.

 
Bu haber 114 defa okunmuştur.

DİĞER HABERLER
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
yoneticiler-listesi
Goynucek le Kurumlar
Telefon Rehberi
Amasya Valilii Web Sitesi
terorarananlar.pol.tr
goynucek-ilce-jandarma-komutanligi
VİDEO GALERİ

Yeni Sitemizi Beğendiniz mi ?


HAVA DURUMU