GÖYNÜCEK İLÇESİ PERSONEL MAAŞLARI "BANKA PROMOSYONU" NETİCELENDİ.

 

        "Göynücek İlçesi Kamu Kurumları Maaş Promosyonu Ödemeleri İhalesi", 29.09.2017 tarihinde saat 10:00' da Göynücek Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN başkanlığında yapılmıştı. Yapılan ihaleye 5/beş banka (Halk Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası) katılmıştı.

        Kapalı zarf içerisinde alınan teklifler komisyon ve banka yetkilileri huzurunda sıra ile açılmış, verilen teklifler komisyon yetkililerince kayıt altına alınmış ve devamında açık artırmaya geçilmişti. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası ilk turda geri çekildiklerini beyan etmiş, diğer bankalar ile açık artırmaya devam edilmişti. 
 

        Açık artırmanın beşinci turunda fiyat olarak en yüksek teklifi Yapı kredi Bankası Tarafından verilmiş ancak ilgili bankanın ilçemizde şubesi ve atm'si olmamasından dolayı reddedilmişti.
        Fiyat olarak ikinci en yüksek teklif İş Bankası tarafından verilmiş ancak ilgili bankanında ilçemizde şubesi ve atm'si olmamasından dolayı reddedilmişti.
        Fiyat olarak üçüncü en yüksek teklif ise Halk Bankası tarafından verilmiş ilgili bankanın ilçemizde uydu şubesi ve atm'si olması münasebetiyle teklif kabul edilmişti.

 

        Bugün, "Göynücek İlçesi Kamu Kurumları Banka Promosyon İhalesi Protokolü" Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN başkanlığında "Kaymakamlık Makam Odasında" toplandı.

Yapılan toplantıda; her ne kadar Yapı Kredi ve İş Bankası fiyat olarak daha fazla promosyon ücreti vermiş olsa da Halk Bankasının ilçemizde şubesinin ve atm'sinin bulunması, ücretsiz ve sınırsız eft ve havale imkanı sunması, peşin ödenen promosyon ücretinin iadesini istememesi ve taksitle alan kurumlarda yeni gelecek personele kıst usulü ile ödeme yapacak olmasının personelin lehine olduğu, lehte olan bu durumun da fiyatlar arasındaki cüz'i farklardan çok daha fazla önem arzettiği için Göynücek Halkbank Uydu Şubesi ile protokol yapılmasının uygun olduğu mütaala edildi ve imza altına alındı.

        

        Yapılan ihalenin ve alınan tekliflerin neticesinde, Halk Bankası ile anlaşmaya varıldığını tebliğ ediyor ve belirlenen promosyon fiyatının tüm personelimize hayırlı olmasını diliyoruz.