"İLÇEMİZDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE KUTLANDI"

 

        29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 28 Ekim Cumartesi günü İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan meydanında bulunan Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 29 Ekim günü Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.
 

        Recep Tayyip Erdoğan Meydanında gerçekleştirilen törende, Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı.
 

        Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptıktan sonra kutlama etkinlikleri kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan şiirler okundu. Öğrenciler tarafından oratoryo ve halk oyunları gösterilerinin ardından resmi tören geçişi ile program son buldu.

 

        Programa Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Sn. Mehmet Ercan ASLANTAŞ, İlçe Belediye Başkanı Kemal ŞAHİN, İlçe Emniyet Amiri Burak DAVŞAN, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Şafak KARAKOYUN, Sivil Toplum kuruluşları ve temsilcileri, Siyasi parti Temsilcileri, Daire Amirleri, Öğrenciler, Öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.