“İLKÖĞRETİM HAFTASI” İLÇEMİZDE COŞKU İLE KUTLANDI.

 

 

        2017-2018 Eğitim Öğretim yılı “İlköğretim Haftası” tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de coşku ile kutlandı. Atatürk İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı “İlköğretim Haftası” etkinliklerine, İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Göynücek Belediye Başkanı Kemal ŞAHİN, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Şafak KARAKOYUN, İlçe Emniyet Amiri V. Burak DAVŞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Mehmet ÖZTAŞ, İlçe protokolü, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velileri katıldı.

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde organize edilen “İlköğretim Haftası” etkinlik programı, Atatürk İlkokulu bahçesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasının akabinde 4. sınıf öğrencilerinin İlköğretim Haftası ile ilgili şiirlerini okumalarıyla devam etti.

 

        Atatürk İlkokulu Bahçesinde düzenlenen “İlköğretim Haftası” etkinlik programı, 4. sınıf öğrencilerinin 1. sınıf öğrencilerine çiçek takdim etmesi, 15 Temmuz Şehitleri anısına 15 Temmuz şiirlerinin okunması ve 15 Temmuz yürüyüşünün ardından ikramlar eşliğinde son buldu.