Kurban Bayramı arifesinde Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, İlçe Emniyet Amiri Burak DAVŞAN, İlçe J. Komutanı ve SYDV Müdürü Mahmut AKBULUT ile birlikte İlçemizde ve Bağlı köylerde bulunan Şehit Ailelerini ve Şehitlikteki kabirleri ziyaret etti.


İlçe merkezi ve köylerimizdeki Şehit ailelerimiz ile uzun süre sohbet ederek Mübarek Kurban Bayramlarını kutlayan Sayın DOĞAN, “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Yüce Mevla’dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizler mutlu ediyor” dedi.


Şehit aileleri ise Sayın DOĞAN 'ın ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Akabinde Kaymakamımız Sayın DOĞAN Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek dualar ettiler.

 
Daha sonra İlçemizdeki vatandaşlar ile buluşan Sayın DOĞAN onlarla bir süre sohbet ederek yarın idrak edeceğimiz Kurban Bayramlarını kutladılar.