KAYMAKAMLIĞIMIZ VE GÖYNÜCEK BELEDİYESİ TARAFINDAN ORTAKLAŞA DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİ ŞEHİT AİLELERİMİZ, GAZİLERİMİZ, GAZİ YAKINLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZIN YOĞUN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİ.
 
   Kaymakamlığımız ve Göynücek Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen iftar yemeğine Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL, İlçe Kaymakamımız Onur BEKTAŞ, Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, İl ve İlçe Protokol Üyelerimiz, Merkez ve Mahalle Muhtarlarımız, İlçemizin Sivil Toplum Kuruluşları, Şehitlerimizin Aileleri, Gazilerimiz ve Gazi Yakınlarımızın yanı sıra çok sayıda vatandaşımız yoğun katılım gösterdi.
 
  İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan Meydanında düzenlenen İftar yemeği öncesinde programa katılan vatandaşlarımızı selamlayan ve bir süre sohbet eden Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL, Kaymakamımız Sayın Onur BEKTAŞ ve Belediye Başkanımız Sayın Kemal ŞAHİN, tüm vatandaşlarımızın Ramazan-ı Şeriflerinin hayırlara vesile olmasını diledi.
 
     Programa yoğun ilgi ve katılım gösteren başta Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL Bey olmak üzere tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.