Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ, 5442 Sayılı İl İdare Kanununun 36. Maddesi  ve İçişleri Bakanlığı'nın 05/11/2016 tarih ve 8154 sayılı Genelgesi kapsamında her ay düzenlenen "Vatandaşla Buluşma"  Toplantısı kapsamında İlçemiz Karaşar köyünü ziyaret etti. Ziyaret sırasında Köyün genel durumu ile ilgili Köy Muhtarı Ferhat ŞİMŞEK'ten bilgi alan Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ ardından Köy sakinleri ile bir araya geldi.  
 
Köy Sakinleri ile sohbet eden Kaymakamımız, vatandaşlarımızın taleplerini ve isteklerini dinledikten sonra dile getirilen sorun ve taleplerle ilgili olarak sorumlu Kurum Amirlerine gerekli talimatlar vererek konuların takip edileceğini söyledi.
 
Daha sonra Kaymakamımız Karaşar Köyü İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Karaşar Köyünde Genç Çiftçi Projesi kapsamında destek alan çiftçileri yerinde ziyaret ederek teslim alınan büyükbaş hayvanlarla ilgili bilgiler aldı.  Sonrasında Kıbrıs Gazisi Murat ARSLAN ile yaşlı bir vatandaşı ziyaret etti.
 
        Köy ziyareti sırasında Kaymakam Sayın Mustafa GÜRBÜZ'e kurum amirleri de eşlik etti.
 
        Kamuoyuna saygıyla duyurulur.